Relax list

Kolikrát máme pocit, že odjet na dovolenou a nebrat telefony z práce (když jsme jen na chalupě), je vůči našemu týmu nefér. Protože toho máme moc a každá ruka se hodí. A takhle provinile se mohou cítit i naši podřízení. Často si nedovolíme odpočívat a užívat si. Nemít starosti a nedělat třeba vůbec nic.
A proto jsme pro vás a pro vaše lidi připravili „RELAX LIST“. Píšete to vždy pro jednoho člověka před jeho dovolenou, nebo nějakým volnem, relaxem, který ho čeká. A třeba jen napíšete, že děkujete za to, co ti lidé udělali, zvládli a že byste byli rádi, kdyby si odpočinuli, vypnuli a zaslouženě relaxovali. A že vy se na ně těšíte, až se vrátí plni sil a energie. RELAX LIST jsme zkusili a funguje to! Nejprve to překvapí, ale potěší to! Společně se tomu zasmějete a druhý odchází s pocitem – MOHU A MUSÍM odpočívat.

5 rad, jak si užít dovolenou  přečtěte si zde

A jak zvládnout návrat z dovolené? Přečtěte si můj članek s radami jak na to zde

Star list

Star list je jeden list papíru, na který napíšeme, za co děkujeme našim lidem. A myslíme tím právě ty denní „drobnosti“, které dělají a nemusí.  A my jim chceme dát najevo, že si takového chování vážíme a oceňujeme to. Motivace jednotlivce, motivace týmu, zejména v online době, kdy nejsme s našimi lidmi v každodenním kontaktu.  Neformálně, jinak a trochu překvapivě.

Napsala jsem na použití Star listu pro děti článek na blog - přečtěte si ho zde

Jak získat čas na to, co opravdu chci.

Máme povinnosti, které musíme zvládnout.  A taky máme svoje sny. A někdy nám připadá, že nám čas protéká mezi prsty. A na naše věci, které chceme my sami, nám už nezbývá čas, a často ani energie. A tady máme pro vás parťáky, kteří vám pomohou si čas hlídat a vyšetřit pro sebe – pro své sny a přání, které máme.  Stáhněte si je a sny máme ve svých rukou! Doslova!

Povídání o čase najdete i na našem blogu – článek „5 zaručených tipů, jak ušetřit čas“

Kdybyste měli otázky, napište nám misa.dankova2020@gmail.com – přijdeme na to, jak to vyřešit. Stojí to za to. Vy za to stojíte😊 Vaše Míša