Další kolo setkávání plánujeme na jaro 2022

 "Konečně jsem na řadě já!" listopad 2021

Náš online kurz "Konečně jsem na řadě já!", který odstrartoval 9. září, je již plně obsazen. Máme pro vás dobrou zprávu - další běh bude v listopadu a už máme i termíny!

 Takže neváhejte, zapište se do formuláře, ať máte jistotu, že "Konečně jsem na řadě já!" vám v listopadu neuteče.

Moc se na vás těším. Vaše Míša

Konečně jsem na řadě já,
online program pro nahození sama sebe

Zdá se vám, že vás práce, život už tak nebaví?

Nic vám objektivně nechybí, ale není to ono?

Cítíte, že se nemůžete dostat do svého tempa?

Podléháte pocitům, že nemá smysl se na nic těšit?

Připadáte si unavení a bez šťávy?

Máte pocit, že hodně dáváte, a ne vždy dostáváte?

Online program

4x 1,5 hodiny setkávání
4 čtvrtky - 18 – 19.30 hodin
4. listopadu
11. listopadu
18. listopadu
25. listopadu

Jak se připojit
Na každé setkání vám zašleme individuální odkaz do mailu na Teamsy, můžete se připojit aniž program máte, buď na PC nebo na telefon.

Co získáte

Ve skupině 8 osob, kteří se nebudou střídat, se společně budeme zamýšlet nad tím, co můžeme udělat pro to, aby se nám žilo lépe a lehčeji. Jak eliminovat stres, jak pracovat s časem, jak si lépe rozumět s druhými i sami se sebou.
Zbavíte se nepohody, napětí, snížíte stres a podpoříte své zdraví. A ještě se při tom zasmějete a nabijete novou energií. Protože setkáván í s Míšou je fajn a je s ní legrace.
Mimo jiné zjistíte, že co řešíte vy, má spousta lidí kolem vás a vzájemně se budeme inspirovat. Budeme se učit, na čem pracovat, co řešit hned a na co se vykašlat.

Na co dalšího se můžete těšit

Po absolvování získáte CERTIFIKÁT.
Během celého programu bude aktivní speciální facebook skupina, ve které budeme komunikovat a sdílet. Skupina bude aktivní i po skončení programu.
Videa na Youtube kanálu Míša Daňková (víc než 55 videí o seberozvoji)
Pravidelně každý čtvrtek – Newsletter.

Kdo to povede

Míša Daňková
psycholožka, lektorka a spisovatelka
www.misadankova.com

Jak se přihlásit:

Reference

Zdravím, Míšo, bohužel píši a děkuji až teď, dlouho po našich setkáních, ale snad to nevadí. Děkuji za Vás, jaká jste a jak vedete úžasná setkání. Při našich úterních povídání jsem se ocitla v jiném světě, potkala jsem a zjistila, i když jen tak na dálku, že jsou kolem mě bytosti s podobnou povahou a identickými problémy a že se „perou“ s dnešním tempem života stejně tak jako já. Již před lety jsem si začala víc uvědomovat sama sebe a své „krásné já“ 😊 ale po našich společných schůzkách jsem si to připomněla a častěji přemýšlím o svém životě, o svých tužbách a přáních, které se snažím alespoň z části naplnit. Vidím i své bolístky, se kterými si mnohdy nevím rady, ale občasné pokecání se svými kámoškami a radostná setkání s přáteli mě mnohdy přes ně lehčeji přenesou, třeba i jen na krátký čas 😊 Bylo mi s Vámi i s celou skupinou moc dobře a moc ráda bych se potkala i v budoucnu, a tentokrát již trošku blíž, nejen přes obrazovku 😊 Ještě jednou mnohokrát děkuji, bylo to báječné setkání a přeji Vám mnoho štěstí, pevné zdraví, hodně úsměvů a „nádherných“ lidiček kolem Vás. Krásné léto a třeba někdy, Daniela
Daniela Popovová specialista správy úvěrů Československá obchodní banka, a.s.

Vadí, když bychom se přihlásily dvě kamarádky, které se známe?

Vůbec ne! Naopak si myslím, že by vám to mohlo pomoci v tom, že můžete získat zajímavý pohled na vás a váš život, právě od člověka, který vás zná. A stejnou službu můžete udělat i vy vaší kamarádce. Ono je těžké se podívat na sebe, ale u druhého řadu věcí vidíme dobře na první pohled. A dokážu si představit, že můžete sedět i u jednoho počítače, popíjet při tom kávu, víno a společně se i zasmát. V průběhu i po online setkání:)

Vím, že se dvou setkání nemohu zúčastnit. Co s tím?

Je škoda, aby vám dvě setkání utekla. Termíny jsou předem dané a je dobře, abyste byli po celou dobu v jedné skupině. Už se budete znát, budete se ve skupině cítit dobře. Proto neděláme to, že budete absolvovat dvě setkání s jednou skupinou a zbývající se skupinou další. Asi bych se v tomto případě přihlásila už teď na další cyklus, který začíná 4. listopadu.

Je to program jen pro ženy?

Není! Naopak jsem ráda, když v programu jsou muži a ženy. Nebojte se, muži jsou vítáni a těšíme se na vás.

Ráda bych, aby na ten program šla moje dcera. Hodně dělá všechno pro druhé, ale na sebe si čas neudělá.

Můžete dceři nabídnout, je to dobrý podnět zvenku a třeba to dceru zaujme. Určitě bych doporučila, ať si přečte všechny informace o programu, kdyby chtěla cokoli dalšího vědět, ať napíše - misa.dankova2020@gmail.com - a ráda a hned odpovím. A pak se dcera rozhodne, zda je to pro ni nebo není. A z vaší poznámky mi připadá, že vaše dcera svoje obětavé chování asi viděla v rodině, je pravděpodobné že to viděla přímo u vás:). A tak mě napadá, jestli na tem program nechcete jít vy sama. Třeba jako "předskokan" v rodině a pak to může namotivovat i dceru. Zvažte to, těším se na vás.

Večer jsem tak unavená, že už se na počítač nemůžu ani podívat. Jak moc je to opravdový kurz, kde se musím soustředit a "učit se"?

Ne ne, tohle není kurz ve výukovými materiály, testy a kontrolními otázkami. Je to něco mezi podcastem, kde povídám, když vás to zaujme a chcete se k tomu vyjádřit, tak diskutujete, když se vám nechce, nemusíte nic říkat. Smyslem je, abyste si sama pro sebe udělala čas, pohodu, abyste se zamyslela nad sebou, svým životem, svými touhami a sny. Abych vám pomohla s trápením, která teď řešíte a nabídla vám nápady, co s tím dělat. Abychom se společně zasmáli a abyste měla energii do práce i do života.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na misa.dankova2020@gmail.com nebo volejte na 603 368 841.

Jsme tu pro vás, ráda vám pomůžu.